Kontroler jakości

Pomel Sp. z o.o.,

firma produkcyjna o zasięgu międzynarodowym, dostawca części dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i rolniczego zatrudni:

KONTROLERA JAKOŚCI PROCESU WTRYSKU TWORZYW

Miejsce pracy: 07-200 Wyszków

Wymagania

  •         Wykształcenie wyższe techniczne,
  •         Doświadczenie w działach kontroli jakości lub działach przetwórstwa tworzyw,
  •         Znajomość narzędzi jakościowych,
  •         Znajomość zagadnień związanych z procesem wtrysku, tworzywami   sztucznymi, itp., będzie znaczącym dodatkowym atutem kandydata,
  •         Dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  •         Prowadzenie badań i kontroli wyrobów z tworzyw sztucznych w oparciu o przyjęte metody,
  •         Współudział podczas prowadzenia optymalizacji procesu wtrysku w celu poprawy jakości produkowanych wyrobów,
  •         Współudział przy wdrażaniu nowych wyrobów,
  •         Analiza i dokumentowanie problemów jakościowych oraz reklamacji od klientów.

Oferujemy:

  •         Podwyższanie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności (branża automotive),
  •         Pracę w międzynarodowym środowisku,
  •         Stanowisko umożliwiające wdrażanie własnych, innowacyjnych rozwiązań.

W CV proszę zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko kontroler  jakości procesu wtrysku tworzyw prowadzonej przez firmę POMEL Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.).

Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę POMEL Sp. z o.o.”

Trwa edycja strony